Jsou všude kolem nás. Většinou bývají rozlišitelní pouhým okem. Parazitují na fungujících principech lidského soužití, rozvrací je, a svým cizopasením je transformují na principy nefunkční, neboť co můžou oni, to dříve či později pojme za své téměř každý další. Idioti.

Jistě z vlastní zkušenosti znáte mnoho idiotů, či idiotských zvyků, které lidé kolem vás aplikují v běžném životě. I já několik těchto lidí a ještě více zvyků znám. A poslední dobou mě opravdu přestalo bavit je jenom tak nečinně pozorovat a nechat je, aby sabotovali svět, ve kterém se snažíme spokojeně žít. Pojďme se společně podívat na ty nejhorší idiotské zvyky, kterých jsem si všiml, v seriálu, který jsem nazval příznačně Idioti.

Čeho tím dosáhnu? V první řadě dám najevo, co mě dnes a denně rozčiluje a snad se mi tím trochu uleví. V druhé řadě mohu doufat, že oslovím další slušné lidi a přiměji je k tomu, aby vystoupili ze svých komfortních zón a začali proti idiotům také bojovat, nejen jejich parazitování na ostatních mlčky přehlížet. No a do třetice, třeba si některý z článků tohoto seriálů přečte nějaký idiot, procitne, a přestane již idiotem býti. Nu dobrá, ten třetí důvod je asi více než naivní, každopádně v první dva ze srdce věřím. Tak jdeme na ně.

Seznam dílů

 1. Idioti 1 – Odpadky pohozené vedle sběrných kontejnerů
  • Problém #1 – Nabízení starého nábytku vedle popelnic a kontejnerů
  • Problém #2 – Pytle s odpadky pohozené vedle kontejnerů

 2. Idioti 2 – Idioti za volantem
  • Problém #3 – Nepoužití blinkru při opouštění kruhového objezdu
  • Problém #4 – Troubení na autoškoly
 3. Idioti 3 – Idioti slavící nový rok
  • Problém #5 – Silvestrovské rachejtle jsou skvělé a hlavně zábavné zbraně